НА ПОЛТАВЩИНІ ФІНІШУВАВ РЕГІОНАЛЬНИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА “ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ”

Майже 700 творчих робіт від маленьких мешканців Полтавщини взяли цього року участь у регіональному турі щорічного конкурсу дитячого малюка від ДП «Редакція журналу «Охорона праці», що проходить за підтримки Державної служби України з питань праці.До складу журі з визначення переможців конкурсу серед учнівської молоді закладів Полтавської області увійшли представники Управління Держпраці, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України,  Департаменту освіти і науки та керівники підприємств. Очолював судійську комісію перший заступник начальника Управління Держпраці Олександр Масленко, який відзначив надзвичайну обдарованість юних художників та нестандартний підхід до розкриття теми конкурсу.

За підсумками тривалого обговорення були названі роботи, які справили на членів журі  найбільше враження.

У першій віковій групі  (6 – 10 років) переможцями стали:

І місце – Анастасія Білоус з малюнком «Хочеш покоління ти нове здорове мати – змалку ти привчай нас про безпеку дбати» (10 років, Семенівський НВК №2).

ІІ місці – Антон Однорал, малюнок «Пам’ятай основи електробезпеки» (10 років, Потоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

ІІІ місце – Анастасія Сердюк «Безпечна праця дорослих – щасливе дитинство» (6 років, КЗ «Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №21 «Метелик»).

У другій віковій групі (11 – 14 років): 

І місце –  Ярослава Шудря «Краще бути білою вороною» (12 років, Семенівський НВК №2).

ІІ місце – Анжеліка Михайлюк «І хоч школа й лісова, ти привчай малечу…» (13 років, Семенівський НВК №2).

ІІІ місце – Петро Єлісанов «Охорона праці на будівництві»(13 років, КЗ «Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30» ).

Третя вікова група (15 – 18 років):

І місце – Олена Снігирь «Для твоєї безпеки – зміни порядок» (16 років, Семенівський НВК №2).

ІІ місце – Джулія Юрченко «Палаюча Земля» (16 років, Майорщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

ІІІ місце – Софія Пилипенко «Дотримання правил безпеки на виробництві – запорука щасливого життя» (16 років, Дитяча художня студія «Da Vinci» м.Зіньків ).

Управління Держпраці у Полтавській області вітає переможців, які будуть представляти Полтавщину у фінальному турі Всеукраїнського Конкурсу у м. Київ. Проведення фіналу конкурсу організовує ДП «Редакція журналу «Охорона праці» у період з 15 березня по 28 квітня 2020 року.

Нагородження переможців регіонального конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» відбудеться у Полтаві на урочистому заході з нагоди Дня охорони праці в Україні.

Залишити відповідь

Змінити розмір шрифту
Контраст