Національно-патріотичне виховання

Протягом поточного навчального року в школі проводилися заходи, спрямовані на формування активної громадянської позиції, ціннісного ставлення до держави, суспільства, традицій та історії рідного народу.
Значна увага приділялася відзначенню знаменних дат в історії України та рідного краю.

Патріотичне спрямування мали осінні свята. Всі учні 5-6 класів (класні керівники Скрипніченко Л.Г., Підгорний В.М.) взяли участь у святі «Козацькі розваги», на якому продемонстрували виконання пісень та віршів про козаків, українських народних танців, знання історії козацтва та взяли участь у спортивних змаганнях.

Foto1

Учасники свята «Козацькі розваги» з 6 класу

Національно-патріотична ідея пройшла червоною ниткою через виступи 7 – 11 класів. Використовувалась державна та національна символіка. У репертуар виступів включені сучасні патріотичні та народні пісні, народні танці, уривки з вистав класиків української драматургії. Майже всі виступаючі були в національному або в стилізованому одязі. Особливо сильно патріотичні нотки звучали у виступах 11-А та 9-А класів (класні керівники Юрченко О.А., Романенко Ж.О.), які продемонстрували вражаючі масові композиції, сповнені духом єдності, любові до Батьківщини.

Foto2Виступ 11- А класу на «Святі осені»

Foto3 Виступ 9 А класу на «Святі осені»

 Foto4Виступ 7 класу на «Святі осені»

Foto5

Виступ 7 класу на «Святі осені»

На формування патріотичних почуттів спрямовані участь у районних урочистостях до Дня Гідності та Свободи України, участь у марафоні «Діти за мир, за єдину Україну», в ході якого учні надсилали малюнки та листи учасникам бойових дій на сході України, участь у конкурсі учнівських творів на приз газети «Вісник Семенівщини» «Моя родина в другій світовій війні», тематичні радіопередачі, відзначення 71 річниці визволення Полтавщини та 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у другій світовій війні, участь у обласному конкурсі проектів учнівського самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє», волонтерська робота по збору коштів на лікування учасників АТО Андрія Ворони та Олександра Піддубного .

Foto6Лідерська група учнівського самоврядування у складі Маргарити Дунай, Станіслава Крименка та Анни Антропової – призери обласного конкурсу-фестивалю

Foto7Акція «Допоможи воїну АТО»

Foto8 Зустріч шестикласників з ветераном війни Іваном Васильовичем Сімроком

Активна учнів у цих заходах свідчить, що всі вони вболівають за долю України, її мирне майбутнє, одностайно підтримують українських солдатів, виявляють готовність навчатись і працювати для блага Батьківщини.

Змінити розмір шрифту
Контраст