Колектив

ХАРАКТЕРИСТИКА ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ

2020-2021 навчальний рік

У Семенівському закладі загальної середньої освіти працює 41 педагогічний працівник: 25 учителів, які викладають предмети, 6 учителів початкових класів, 2 вихователі ГПД, 2 вихователі дошкільної групи, 1 вихователь пришкільного інтернату, 1 практичний психолог, 1 соціальний педагог, 1 педагог-організатор, 2 асистенти учителя в класах з інклюзивною освітою.

З них мають кваліфікаційну категорію:

  • «спеціаліст вищої категорії» – 23;
  • «спеціаліст І категорії» – 9;
  • «спеціаліст ІІ категорії» – 3;
  • «спеціаліст» – 6.

Мають педагогічне звання:

  • учитель–методист – 10;
  • старший учитель – 7;
  • Заслужений вчитель України – 1.

Нагороджені грамотами, нагрудними знаками:

  • нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки України – 5;
  • нагороджено Грамотою Міністерства освіти і науки України – 5;
  • нагороджено Грамотою Верховної Ради України – 1.
  • нагороджено нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти» – 3;
  • нагороджено нагрудним знаком МОН України «Василь Сухомлинський» – 2;
  • нагороджено нагрудним знаком «Кращий за професією» – 2.

Освіта та педагогічний стаж

  • Вищу освіту мають 95% учителів.
  • Неповну вищу освіту мають 5% учителів.
  • Стаж педагогічної діяльності до 3 років – 2 вчителі;
  • Стаж педагогічної діяльності від 3 до 10 років – 4 вчителі;
  • Стаж педагогічної діяльності від 10 до 20 років – 9 вчителів;
  • Стаж педагогічної діяльності вище 20 років – 26 вчителів;

Якісний склад педагогічного колективу

 

ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ


п/п
Прізвище, ім’я
по батькові
Посада Загальний стаж педагогічної роботи З якого часу працює в даній школі Який предмет викладає Категорія за результатами атестації
 1. Баранова Юлія Анатоліївна учитель 13 2014 Математика спеціаліст І категорії
2. Буряк
Валентина Іванівна
учитель 26 1995 Біологія, екологія, основи здоров’я, природознавство спеціаліст вищої категорії учитель-методист
3. Вольська Лариса Володимирівна заступник директора з виховної роботи 14 2013 Географія спеціаліст І категорії
4. Гаврилаш
Марина Олександрівна
учитель 33 1987 Початкові класи спеціаліст І категорії старший учитель
5. Долина
Борис Іванович
учитель 36 2001 Музичне мистецтво спеціаліст І категорії
6. Захаренко Валентина Віталіївна вихователь ГПД 2 2018 Вихователь ГПД, українська мова спеціаліст
7. Зінченко
Леонід Вікторович
учитель 36 1984 Фізика, астрономія спеціаліст вищої категорії старший учитель
8. Зінченко Максим Леонідович учитель 4 2017 Трудове навчання спеціаліст ІІ категорії
9. Іващенко
Людмила Миколаївна
учитель 33 1987 Початкові класи спеціаліст вищої категорії старший учитель
10. Кашкарьов
Павло Володимирович
учитель 18 1999 Фізична культура, захист України спеціаліст вищої категорії
11. Костомарова
Світлана Юріївна
учитель 29 2012 англійська мова, німецька мова спеціаліст вищої категорії
12. Кравцова
Людмила Павлівна
заст. директора з навчально-виховної роботи 43 1982 Правознавство, етика спеціаліст вищої категорії учитель-методист
13. Кравченко
Світлана Григорівна
учитель 39 1981 Початкові класи спеціаліст вищої категорії старший учитель
14. Кравченко Наталія Олександрівна соціальний педагог 19 2010 Соціальний педагог спеціаліст І категорії
15. Крижній
Геннадій Миколайович
учитель 25 1999 Хімія, основи здоров’я спеціаліст вищої категорії
16. Кузуб
Людмила Анатоліївна
учитель 35 1995 Трудове навчання, основи здоров’я, захист Вітчизни, гурток прикладного мистецтва спеціаліст вищої категорії учитель-методист
17. Кузуб
Юрій Анатолійович
учитель 28 1999 Інформатика спеціаліст вищої категорії учитель-методист
18 Куценко Віра Леонідівна асистент учителя, супровід автобуса 16 2019 Асистент учителя, ГПД спеціаліст
19. Марчук Віта Владиславівна педагог-організатор 5 2015 педагог-організатор, музичне мистецтво спеціаліст ІІ категорії
20. Михайлик
Валентина Миколаївна
учитель 9 2011 Математика спеціаліст І категорії
21. Михасько
Валентина Василівна
учитель 46 1987 Вихователь пришкільного інтернату спеціаліст І категорії
22. Моргун
Валентина Яківна
учитель 16 2011 Англійська мова спеціаліст вищої категорії
23. Підгорна
Лариса Леонідівна
вихователь 14 2006 вихователь дошкільної групи спеціаліст І категорії
24. Підгорний
Віктор Миколайович
учитель 37 1983 Історія, громадянська освіта, географія спеціаліст вищої категорії учитель-методист
25. Притула
Раїса Григорівна
учитель 31 1988 Математика спеціаліст вищої категорії учитель-методист
26. Романенко
Жанна Олександрівна
учитель 28 1992 Образ. мистецтво, мистецтво, студія обр мистецтва спеціаліст вищої категорії учитель-методист
27. Сербін
Світлана Миколаївна
учитель 34 1990 Початкові класи спеціаліст вищої категорії
28. Скрипніченко
Лариса Григорівна
учитель 34 1990 Українська мова і література спеціаліст вищої категорії старший учитель
29. Скрипніченко
Надія Володимирівна
учитель 41 1979 ГПД 11 тар. розряд старший учитель
30. Ткаченко
Наталія Борисівна
учитель 33 1987 Початкові класи спеціаліст вищої категорії старший учитель
31. Третяк Євген Іванович практичний психолог 5 2020 Практичний психолог спеціаліст
32. Фролєнкова
Марина Володимирівна
учитель 25 2013 Фізична культура спеціаліст вищої категорії
33. Чебишева
Олена Миколаївна
учитель 13 2008 ГПД 11 т.р. спеціаліст
34. Чередник
Валентина Анатоліївна
учитель, супровід автобуса 33 1987 Початкові класи спеціаліст вищої категорії
35. Черкесенко Віта
Анатоліївна
учитель 22 1998 Українська мова і література спеціаліст І категорії
36. Шевченко
Олена Вікторівна
учитель 39 1995 Російська мова, зарубіжна література, українська мова і література спеціаліст І категорії
37. Шквир Світлана Анатоліївна асистент учителя 0 2020 Асистент учителя спеціаліст
38. Шудря
Любов Михайлівна
директор 42 1978 Математика спеціаліст вищої категорії учитель-методист
39. Шудря
Наталія Василівна
учитель 34 1987 Історія, географія спеціаліст вищої категорії учитель-методист
40. Юрченко
Олена Андріївна
учитель 26 1994 Зарубіжна література, російська мова спеціаліст вищої категорії учитель-методист
41. Юрченко Юлія Миколаївна вихователь дошкільної групи 12 2008 Вихователь д/г спеціаліст ІІ категорії

ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ПЕРСОНАЛ

№ п/п Прізвище ім’я та по батькові

Посада

1. Вовк Тетяна Олександрівна Завідувач господарства
2. Лишко Алла Миколаївна Секретар
3. Зінченко Максим Леонідович Лаборант
4. Довгопол Галина Сергіївна Бібліотекар
5. Мироненко Тетяна Сергіївна Бібліотекар
6. Коломієць Людмила Іванівна Медична сестра
7. Провозьон Юлія Леонідівна Медична сестра з дієтичного харчування
8. Гужва Інна Анатоліївна Кухар
9. Мілінчук Юлія Іванівна Помічник кухаря
10. Пономарьова Марина Олександрівна Помічник кухаря
11. Тягун Володимир Іванович Водій
12. Костюк Микола Іванович Водій
13. Кулик Сергій Володимирович Робітник по обслуговуванню приміщень
14. Матухно Юрій Віталійович Електрик
15. Мамон Наталія Володимирівна Прибиральник службових приміщень
16. Тригуб Катерина Вікторівна Прибиральник службових приміщень
17. Недюха Марина Миколаївна Прибиральник службових приміщень
18. Данилевська Олена Михайлівна Прибиральник службових приміщень
19. Левченко Катерина Миколаївна Прибиральник службових приміщень
20. Рубан Валентина Володимирівна Прибиральник службових приміщень
21. Трюхіна Оксана Анатоліївна Прибиральник службових приміщень
22. Шевченко Любов Петрівна Двірник
23. Вовк Віктор Володимирович Кочегар
24. Даценко Олексій Григорович Сторож
25. Куценко Микола Григорович Сторож
26. Лишко Ігор Васильович Сторож
27. Кліпачевська Леся Володимирівна Праля
28. Захарченко Олена Миколаївна Техпрацівник (дошкільна група)
29. Денисова Лариса Іванівна Кухар (дошкільна група)
30. Безпалько Людмила Іванівна Помічник вихователя (дошкільна група)
31. Никопоренко Алла Іванівна Кухар (інтернат)
32. Донець Любов Феофанівна Помічник вихователя (інтернат)
Змінити розмір шрифту
Контраст